Комплексне впровадження

Склофібробетон-фасадний декор.

17 Червень 2014
Фото: 

 Склофібробетон (GRC)-це сучасний екологічно чистий композитний матеріал,що складається з суміші цементу, піску та склофібри, яка виконує армуючу функцію. На сьогодні-це один із самих універсальних та технологічно досконалих  будматеріалів які є в розпорядженні архітекторів та проектантів.

  Вироби із склофібробетону довговічні, стійкі до перепадів температур, дій оточуючого середовища та хімічної агресії, не горять, вандалостійкі.

  Здатність склофібробетону імітувати любу форму, деталей рель єфу та поверхонь натурального каменю дозволяє виготовляти з нього архітектурні вироби з різним рель єфом і фактурою, імітувати дороговартістні матеріали, такі як натуральний фасадний камінь, рідкісні породи дерева, бронзу та багато іншого.

  Малі архітектурні форми із склофібробетону виконані по Вашому дизайну-фонтани, бесідки, місточки, скульптура, садові меблі нададуть яскраву індивідуальність та особливість вашому саду.

  Фасадний декор  з надміцного і довговічного матеріалу-склофібробетону забезпечить любій будівлі індивідуальність та підвищену архітектурну виразність.

  Ми пропонуємо комплекне вирішення завдань по частині декорування фасадів елементами із склофібробетону: карнізи, милдінги, пілястри, колони, капітелі, балюстради, віконні та двірні обрамлення. Виконуємо індивідуальні замовлення любої складності-від простих карнізів до складних східних елементів та декоративних панно. Цей матеріал дозволяє повторити любий архітектурний стиль, перетворюючи будівлю в розкішну споруду, не потребує додаткових каркасів і є самонесучим.