Комплексне впровадження

БАГЕТНА МАЙСТЕРНЯ-РАМИ ДЛЯ ВИШИВОК.

  Багетні рами в "Крамниці мистецтв" виготовляються з дерева  виробниками України та Європи та представлені в найбільшому асортименті у м.Луцьк.  Ми Вам допоможемо підібрати багет та паспарту будь-якого розміру для оформлення Вашого виробу: вишитих та написаних картин, дзеркала, фото, папірусу. Постійно в наявності скло 2-ка звичайне та антиблікове, оргскло, музейне скло, паспарту, штапіки декоративні, картон палітурний-2мм. та 1,5мм. В продажі є нова колекцію паспарту з Італії з цікавою кольоровою гамою. Знижена ціна при замовленні від 8 одиниць багету WER-RAMA. 

  Особливу увагу ми приділяємо оформленню ікон. Комбінація подвійних рам, паспарту, кіот – дозволяє оформити ікон в стилі її написання.
  Постери, графіку та друковані роботи оформляємо в антирами (без рам) з використанням прозорого ПВХ на заміну скла.
  Завдяки великому досвіду роботи ми швидко якісно оформимо галерею чи виставку. Нашими напрацюваннями є обрамлення полотен в художньому музеї м. Луцька, галереї «Арт-кафедра» та ряд інших приватних колекцій. Виконуємо реставрацію ікон та картин різної складності. З метою збереження творів надаємо послуги музейного конвертування. 
  Живописні картини довершують інтер’єр будинку та є чудовим подарунком до будь-якої події. У нас представлені полотна Оксани Безсмертної, Володимира Вольського, Юлії Губенко, Володимира ЖупанюкаОльги Самчук, Світлани Костукевич, які виконані в різних малярських техніках. Завітайте та подаруйте собі гарний настрій!

 

         Прийом замовлень

  м.Луцьк, пр.Волі,12 "Крамниця мистецтв".

  м.Луцьк, вул.Підгаєцька,13В. (понеділок-вівторок, 10.00-18.00)

Деталі за тел. 0509520589 Оксана.